Sercan GEZEK Sercan GEZEK Author
Title: Adeko 9 - Özellikler ve Modüller Tanıtım
Author: Sercan GEZEK
Rating 5 of 5 Des:
Yeni Modüller ADEKO 9, iç içe çalışan 3 ana modülden oluşuyor: ADEKO 9 MUTFAK/MOBİLYA ADEKO 9 RAYDOLAP ADEKO 9 BANYO/...Yeni Modüller

ADEKO 9, iç içe çalışan 3 ana modülden oluşuyor:
  • ADEKO 9 MUTFAK/MOBİLYA
  • ADEKO 9 RAYDOLAP
  • ADEKO 9 BANYO/SERAMİK
ADeko 9'un diğer versiyonlarla kıyaslamasını görmek için burayı tıklayın.

ADEKO 9 MUTFAK ile Gelen Yenilikler ve İyileştirmeler

Fotoğraf Kapaklar ve Güncel ve Zengin Kapak Kütüphanesi

ADEKO 9'da artık fotoğraf kapaklarla da çalışabiliyorsunuz. Progamın'la birlikte bize ürettikleri kapakların fotoğraflarını gönderen firmaların kapak kartelaları eklendi. Mevcut kapak kütüphanesinde Türkiye'de güncel olarak üretilmekte olan hemen hemen tüm membran, boy, profil, lake kapak çeşitleri eklendi: AGT, Api, Edessa, Mobili, Mobsan, Platform, Yazıcılar, Yıldırım Kardeşler. Bununla birlikte son derece kullanışlı kapak tanımlama editörü ile ister internetten bulduğunuz, ister sizin bizzat çektiğinizi olsun herhangi bir kapak fotoğrafını da programın içine kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede çoğu zaman görselleştirme (foto gerçekçi kaplama) işlevini bile kullanmaksızın oldukça gerçekçi görüntüler elde etme imkanı bulacaksınız.

Kapı ve Pencere Yerleşimleri

ADEKO 9'da kapı ve pencere yerleşimleri hiç olmadığı kadar kolaylaştı. Kapı ve pencereyi duvar üzerinde gezdirin yeter, peşi sıra açılan iletişim kutusunda istediğiniz ince ayarları yapabilirsiniz: Tüm ölçü ve mesafeler, kapı ve pencere tipleri, kapı açıları gibi. Üstelik kapı ve pencerelerde de dolap kapaklarında olduğu gibi gerçek fotoğraf kullanabileceksiniz.
Tepkiler:

YAZAR HAKKINDA

İlgili İçerik

Yorum Gönder

 
Top