Sercan GEZEK Sercan GEZEK Author
Title: Kitchendraw dersleri - SİSTEM MENÜSÜ
Author: Sercan GEZEK
Rating 5 of 5 Des:
     SİSTEM MENÜSÜ Ø   Siteler : Ø   Kullanıcılar :  KitchenDraw’ da  kullanıcı ekleme, silme ve kullanıcı bilgileri günce...

  

 SİSTEM MENÜSÜØ  Siteler :
Ø  Kullanıcılar : KitchenDraw’ da  kullanıcı ekleme, silme ve kullanıcı bilgileri güncellemek için kullanılır.    
Ø  Sistem : KitchenDraw sistem dosyalarını yönetmek için kullanılır. Katalogarın, Renklerin vb. diğer bilgilerin nereden çağrılacaklarını belirleyebileceğiniz bir alan.
Ø  Kataloglar : Kitchendraw’ da kullanılan katalogları yönetmek, sırasını belirlemek ve yeni bir katalog oluşturmak için kullanılır.
Ø  Grafik : Programdaki Son Fotograf Perspektifi seçeneğinin kalitesini belirlemek çıktıların ayarlarını yapmak için kullanılır.
Ø  Fiyatlandır : Kitchendraw’ da kullanılan fiyatlardırmanın şeklini belirlemek için kullanılır. Fiyatlara KDV dahil mi,  satış kaysayısı vb. bilgileri değiştirebilirsiniz.
Ø  Yönetim : Programdaki döviz cinslerini belirlemek, Teklif numarasını değiştirmek vb. bilgileri güncellemek için kullanılır.
Ø  Pencere Yerleştir : Sağ tarafta bulunan seçim menüsünün konumunu belirlemek için kullanılır. Standart olarak sağ tarafta gelen pencere her tıkladığınızda sırasıyla sol tarafa ve yüzeye atacaktır.

    A.    Katalog Seçim Menüsü

B.    Bölümler Seçim Menüsü

C.    Modül Listesi Seçim Menüsü

D.    Kapak Modeli Değişim Menüsü E.    Ölçü Seçenekleri Menüsü F.     Kod Menüsü G.   Öz izleme Menüsü H.    Ölçülendirme Menüsü İ.      Değiştir Menüsü J.     Bul Menüsü K.    Yerleştir Menüsü L.    Referans Menüsü M.   Aç/Kapa Menüsü N.    Alt Kot Yerleşim Menüsü O.   Alt Kot Ölçü Menüsü
Tepkiler:

YAZAR HAKKINDA

İlgili İçerik

Yorum Gönder

 
Top