Adsız Adsız Author
Title: AutoCAD 2013’teki yeniliklere göz atalım
Author: Adsız
Rating 5 of 5 Des:
Özellikler  AutoCAD ® Architecture yazılımı, mimarlar için AutoCAD ® yazılımı sürümü, tanıdık AutoCAD yazılım tabanlı bir çalışma ortam...

Özellikler 

AutoCAD ® Architecture yazılımı, mimarlar için AutoCAD ® yazılımı sürümü, tanıdık AutoCAD yazılım tabanlı bir çalışma ortamı ile mimari tasarım araçlarını birleştiriyor. Tasarım verimliliğini artırın ve dünyanın önde gelen CAD programlarından birine dayalı mimari yazılımı ile işbirliğini geliştirmek.

Yenilikler


AutoCAD Architecture: Oda Belgeler
Oda Dokümantasyon
Roombook özelliği daha sonra, yüzey başına alınacak birden fazla yüzey sağlayan gelişmiş odası belgeleri için, bu yüzeylerin (duvarlar, zemin ve tavan) yanı sıra oda çevresi ve mobilya elemanları hesaplar. Her yüzey için AutoCAD Architecture içerisinde kolayca bir ayrıntı çizelgesi oluşturmak ve bir Microsoft Excel ® elektronik tablo verileri veya maliyet tahmini için Autodesk ® Miktar Takeoff (QTO) yazılımı için bir DWF ™ dosya verebilirsiniz.
Autodesk tarafından mimari yazılım katmanı anahtar bileşen ekran
Katman Anahtar Bileşen Ekran
Görüntü Özellikleri iletişim tüm bileşenleri görüntülemek ve bir çizimde belirli bileşenleri görünürlüğünü kontrol etme becerisine sahiptir. Belgeleri daha temiz, daha organize seti almak için geçerli Katman Anahtar Style katman adını miras ekran bileşeni ayarlayın.
AutoCAD Architecture: Şeffaflık Entegrasyon
Şeffaflık Entegrasyon
Kolay kullanımlı size her bileşeni tanımlamak istediğiniz kadar belirlemelerini sağlayacak özel ekran bileşenleri için saydamlık kontrolleri.
Autodesk tarafından mimari yazılım tablo geliştirme Takvimi
Zamanlama Tablo Geliştirme
Bu güçlü zamanlama özelliği artık gruplama ve alt toplamını sağlamak için geliştirilmiştir, böylece proje ihtiyaçlarına göre program masa düzenleyebilirsiniz. Grup, biçim ve subtotal benzer veri farklı düzeylerde ve ihracat gruplandırılmış ve Microsoft Excel programlarının alt toplamları.
AutoCAD Architecture: İçerik ve Katalog Tarayıcı Göç
İçerik ve Katalog Tarayıcı Göç
özel ayarları iletişim daha kolay bir önceki sürümlerden AutoCAD Architecture 2013 mimarlık yazılım içerik katalogu göç sağlar. Göçtükleri zaman en son sürümde katalogları sokulan yeni ayarları otomatik olarak eski kataloglar eklenecektir.
AutoCAD Architecture: Autodesk tarafından mimari yazılım Hatch ekran bileşenlerinin geliştirmeleri
Hatch Ekran Bileşenleri Donanımlar
ambar ekran bileşeni ek açıklama ölçekli yanıt ambar desen ölçekli sağlayan yeni bir annotative özelliğine sahiptir.
Autodesk Mimari Yazılım IFC Donanımlar
Sanayi Foundation Class (IFC) Donanımlar
AutoCAD Architecture 2013 2x3 IFC dosyalarını içe ve sürümü ihracat için buildingSMART gelen recertification dahil olmak üzere Sanayi Foundation Class (IFC) dosya formatı desteği, geliştirmeye devam ediyor. Toolkit geliştirmeleri daha kolay bir sürümü diğerine değişiklik göç olun.
AutoCAD Architecture: Geometri Paylaşımı Performans Geliştirme
Geometri Paylaşım Performans Geliştirme
Bu geliştirme çizim hala yenileyici iken çalışmaya başlamasına olanak verir.Artık yenileyici başlamak bitirmek için tüm çizim için beklemek zorunda gibi, daha verimli çalışabilirsiniz.

Tepkiler:

YAZAR HAKKINDA

İlgili İçerik

Yorum Gönder

 
Top