Sercan GEZEK Sercan GEZEK Author
Title: California Roll House
Author: Sercan GEZEK
Rating 5 of 5 Des:
Christopher Daniel tarafından California Roll House California Roll House Koreli tasarımcı Christopher Daniel  ViolentVolumes  mont...

Christopher Daniel tarafından California Roll House


California Roll House Koreli tasarımcı Christopher Daniel ViolentVolumes montajı ve rekor sürede demonte edilmesi için tasarlanmış bir prefabrik ev fütüristik bir kavramdır.
Bu ev ev kurak ortamlar için tasarlanmıştır ve güneşten ısı yansıtan enerji verimli kabuk içine sarılır.
Christopher Daniel tarafından California Roll House:
"Zaman zaman, orijinal biçimiyle en manipülasyon ile basit haliyle görsel özellikleri ve şartlarına uyarlanmış bir çözüm sunabilir. Çöl: California Roll prefabrik ev onun çevreye olan morfolojik adaptasyon oluşturmak için bu yöntem alır. Enerji verimliliği yüksek dereceli sağlar ve güneşten gelen ısıyı yansıtan Homojen dış malzeme elektronik saydamlığını değiştirmek için kontrol edilir cam paneller haricinde tüm yüzeyi kaplamaktadır. 
Her yapı üyeleri ve bitiş malzemeleri modülleştirme hızlı montaj ile mobilty sağlamak için maksimize edilir demontaj sitede.
Onun zorlu yapısal standı, dış malzeme tüm mimari tutan oluşumunun altında karbon fiber kafes çerçeve sürdürmek. Hidrolik tahrikli otomatik kapı ve güvenlik sistemi daha az boşluk kapı mekanizması çalışmasına olanak ana giriş kapısı için kullanılır.California Roll ev ürün veya aracın tasarım ve yaşam alanları için daha fazla hareketlilik getiren mimari tasarımın sınır tatili mimarisi uygulanan bu son teknolojilere sahiptir.
Dış yüzeyinde uzanan zemin üzerinde Ovası yüzey çöl kumu yüzeye farklı düz ve yapay yüzey gerektirir dışarı kapı faaliyetleri döşeli alanı sağlar. Iç dış kabuk zemin üzerinde yanı sıra yüzeyi, elyaf takviyeli plastik paneller ile kaplıdır.
Dış yüzeyi boyunca modüler çatı pencereleri ve pencere alanı kendi kullanımından mukim ihtiyacını karşılamak için iç mekan ışık istenilen yere yerleştirilebilir.
Yatak odası alanı gizlilik Pasif ve ince kumanda saydam midpart perde bölücü ve kitaplık tarafından sağlanır. Bu parçalar sakinleri yanı boyunca ışıklar sağlamak gibi fazla hassas görsel ipuçları tarafından gizlilik duygusu olmasına izin verir. 
Genel olarak, California Roll gizlilik arasındaki boşluk dar engelleme dışında ikamet bilinci ile oldukça pasif kontrol edilir. "

Tepkiler:

YAZAR HAKKINDA

İlgili İçerik

Yorum Gönder

 
Top