Sercan GEZEK Sercan GEZEK Author
Title: Evde antika eşya kullanmak isteyenler için harika bir kılavuz ...
Author: Sercan GEZEK
Rating 5 of 5 Des:
Son yıllarda, biz her şeyi vintage için yükselen trend tanık ve iç değil sadece var.  Kez en modern, öncü ve ev için özel tasarımlar d...

Toma Clark Haines Antika Diva Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu Living Room

Son yıllarda, biz her şeyi vintage için yükselen trend tanık ve iç değil sadece var. Kez en modern, öncü ve ev için özel tasarımlar dışarı aradı Bizim tüketim toplumu, zaman ve bir kez şimdi ile kireç ışık paylaşmak öylesine çok açgözlü olan nesneleri bir adım geri attı yaşlı, daha deneyimli ve daha olgun kendilerini versiyonu ... antikalar ! Bizim evler için yeni, shiniest parçaları kendi arzusu anlatacak bir hikayesi var ve zaman test durdu bu eşsiz parçaları ile evlerini doldurmak için bir ihtiyaç için yol verdi.
Belki Bu zihniyet değişiminin ekonomik kriz nedeniyle ortaya çıktı. Daha fazla kişi daha az gelire sahiptir gibi onlar bizim uzağa kültürü atmak ile eşanlamlı hale gelmiştir nesneler üzerinde ne küçük harcamak daha az olasıdır. Bunun yerine, geçmiş şeyleri son, dayanıklı üzere yapılmış bir zaman arıyoruz ve nesiller boyunca takdir gerçek bir değeri vardı edilmektedir. Antika Bizim yeni bulunan aşk anlamak kolaydır, ama çoğumuz şimdi soru sorunsuz bizim iç tasarım programları içine bu yadigarları ve eserler dahil nasıl modern evlerde yaşıyor. Ve nerede antika için alışveriş yapmak için en iyi yerler nelerdir?
rustik, geleneksel ev tasarımı Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu anqtirues
Öğrenmek için Freshome alanında uzman danışılmalıdır. Toma Clark Haines , aka Antika Diva, turistler ve ticaret hem de özelleştirilmiş antika satın turlar onu şirket, Berlin ve İcra Diva bir Amerikan expat yaşam (antikacılar olduğunu ve tasarımcılar). Fransa, İngiltere, Belçika, İtalya, İsveç, Danimarka, Hollanda ve 1 günlük tur 14 günlük gündemin tam Almanya-sunan her şeyi - turlar 8 ülkeyi kapsayacak. Turlar, yerel lehçe ve müşteriler eve geri alımlarını almanıza yardımcı olmak için uluslararası taşımacılar ile irtibatı çevirmek, fiyatlar müzakere, kaynak antika yardımcı 8 Diva Rehberleri tarafından kurşun.
At Antika Diva Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu çalışmak

Antikalar ve neden için alışverişe gitmek için favori Avrupa konumu nedir?

O sevdikleri çocuk seçmek için bir anne sormak gibi bir şey. Her ülke benzersiz eskitme olanakları sunmaktadır. Fransa antika alışveriş için Mekke, Paris ve Provence dünyanın her yerinde antika yelpazesi sunmak ve alışveriş yapmak için en şaşırtıcı yerlerdir.
Ama en iyi fiyatlarla, bazen Fransa dışında bulunabilir. Sık sık Fransa'da daha iyi fiyatlarla İngiltere ve sık sık güzel Fransız antikalar bulabilirsiniz. İngiltere dünyanın her yerinde antika geniş çeşitlilikteki belki bir farklı ve eklektik envanter vardır.
Ben fiyat noktasında alışveriş yapıyorum Eğer ben Belçika istiyorum - Biraz Belgie Avrupa'da herkesin adım çocuk gibidir hakkında ... ve durdurmak için nerede benim cephanelik unutma eğilimi, alışveriş ve antikalar ile ilgili bazı hamur bırak tuttu benim en iyi biridir sırları.
Mamma Mia ... nasıl İtalya unutabilirim! Her şey İtalya'da güzel - ve onlar gerçekten iyi ne konum tasarımı ... öncesinde eğilimleri kalıyorum. Şık - - Florentines Rönesans dogmus yana, İtalyanlar yaşadığımız şekilde etkileyen oylandı dünyada.

İngiltere Antika Diva Tur Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu

Antika ve kimin için alışveriş için yeni olan herkes için ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz bir antika pazarlık çanta isteyen var?

Eğer bir pazarlık çanta istiyorsanız bu dayak yolu kapalı almak önemlidir. Büyük pazarlar ve fuarlar ve Paris ya da Londra gibi popüler yerlerinden biri şık yerelinde envanter iyi önceden koreografisi seçimi verecektir ... ama pazarlık için arama alıcılar kırsal derinlerine gitmek ve bu süreç içinde biraz zaman yatırım yapmak var. Ben yeni bir ülkeyi ziyaret ediyorum, ben haritaya bakmak ve bana bilinmemektedir ve bu alan için antikalar ve bit pazarı sahne googling başlatmak kırsal alanlarda bulabilirsiniz. Eğer bölgede sonra, nereye gitmek ve ne satın tanıştığınız herkes sormak zorundayım. Bu son nokta apaçık ortada, ama bir pazarlık istiyorsanız, bir indirim isteyebilir. Bu benim paylaşabilirsiniz en önemli hayat dersi ... bir şey istiyorsanız, bunun için isteyin.
Antika Diva Tour 10 Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu

Nerede Eviniz için antika arama ziyaret etmek için en iyi yerler nelerdir?

Ben bir bit pazarı esrarkeş. Ben kadar eski bulur için ben onları seviyorum izlerken sosyal yönü için pire marketler, sokak yemekleri ve insanları seviyorum. Ama ev dekorasyon için, ben bulabileceğiniz en iyi eğitim ve kişi listesi adil Londra veya Bath'ın Dekoratif Antika Fuarı gibi bir antika az olacağını söyleyebilirim. Sen bir yerelinde alası bulma, zaman kısa sürede üst dekoratif satıcıları buluşacağız.
Antika Diva Tur 9 Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu

Eğer modern bir iç tasarım düzeni var ve bu antika gerçekten uygun olmaz inanan insanlara ne söylemek istersiniz?

Modern dekoratörler rüyamda istemcisi vardır. Tıpkı aşk gibi, zıt kutuplar birbirini çeker. Iki karşıt kuvvet almak ve onları bir araya koymak ve bebek kimyası var. Için Ofisim Antika Diva & Cokarargahı modern ve antika karıştırma büyük bir örnektir. Stark ve modern, temiz hatları, hiçbir bezemeler - - Ben bir masa gibi beyaz bir cam Ikea tablonuz varsa ve o zaman ben bulabildiğim en over-the-top, iğrenç turkuaz kadife Barok yaldızlı sandalye ile bu temiz çizgiler yan yana.Sonuç? Magic. Tasarım Antika Diva ® & Co kural aileniz ya da Paris'te tatilde iken aldı bir parça aşağı geçti bir parça olsun, her odada bir geçmişi vardır tek parça olması gerektiğidir geçmişten bir hikaye anlatır.
Toma Clark Haines Antika Diva Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu Ofisi

Evinizi dekore değil, tahsil edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bununla ne demek istiyorsun?

Biz oldum ve biz nereye gidiyoruz nereye - - Bizim ev bir hikaye anlatmak gerektiğini ve bizi neyin etkilediğini.
Toma Clark Haines Antika Diva Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu Anasayfa

Farklı dönemlerden ve stillerden parçaları karıştırma Evinizde antika kullanırken, aklınızda ne taşımalıdır?

Evinizde yapabileceğiniz en sıkıcı şey bir tarzı tüm dekore etmektir; Ikea tüm bir oturma odası, zemin modeli veya satın aldım mı en pahalı Art Deco koleksiyonu para satın alabilirsiniz. Variety farklı dönemlerde ve fiyat etiketleri ile yaşam ve katmanlama evinizin baharat rahat rahat bir ev oluşturur. Siz değerli ve pop hepsi tek kademe kendi yapamazdım şekillerde bir oda noktalamak karıştırma renk tekerleği karşı tarafına gelen zıt renkleri olduğu gibi eğer.
Eğer bir sanatçı değilsin ama bir bilim adamı, bu Newton'un 3. sanki antik dönemleri ve stilleri karıştırma yaklaşım ise rd hareket kanunu: Her hareketin eşit ve zıt bir tepki vardır. Kıvrımlı hatları ve koyu renk ahşap ve şık hatlarıyla tezat bir imparatorluk komodin tersi bling bir sürü gösterişli barok sandalyeye koyun. Oda siyah lake parçaları ile dolu ise, bir yüzyıl ortası modern beyaz Eames Yan Shell Başkanı ekleyerek yang için biraz yin ekleyin.
Antika Diva Tur 6 Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu
Antika Diva Tur 3 Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu
Antika Diva Turu 2 Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu
Antika Diva Tur 1. Ev Antika Kullanma Bir Başlangıç ​​Kılavuzu
Freshome teşekkür etmek isterim Toma Clark Haines eskitme dünyasına onun değerli tavsiye ve anlayışlar paylaşmak için zaman ayırdığınız için. Biz bu yüzden lütfen bize bildirin size onlar için alışveriş yapmak gibi evinizde ve antika nasıl kullandıklarını bilmek isterim.
Tepkiler:

YAZAR HAKKINDA

İlgili İçerik

Yorum Gönder

 
Top