Sercan GEZEK Sercan GEZEK Author
Title: Eksantrik cep sandalye
Author: Sercan GEZEK
Rating 5 of 5 Des:
Müthiş bir tasarım ve dünyadaki tüm konfor: Bu nedir  Pocket Sandalye  bunu yaşamaya istekli olanların vaat ediyor.  Tasarımı ile soru...


Sofistike Ancak, Eksantrik bir Little Bit arıyorsunuz Side View Cep Sandalye Pocket Sandalye
Müthiş bir tasarım ve dünyadaki tüm konfor: Bu nedir Pocket Sandalye bunu yaşamaya istekli olanların vaat ediyor. Tasarımı ile sorumlu stüdyo basitçe denir DING3000 aslında, eğlenceli ve konformist olmayan bir isim! Gövde ahşap ve deriden yapılmış, kolayca yıkar ve onu tam anlamıyla içine ... cepler onun tahta bacaklar kayıyor. Kendi özel cepli Her bacak.Malzeme, cuoietto deri nedeniyle adaptasyon oldukça özel.  "rahat şekil, bir tanıdık, ama sofistike bir görünüm verir. Yıkanabilir ve dayanıklı, bu evden "ofis için değil, aynı zamanda lounge bar, şarap mağazaları ve restoranlar, farklı bağlamlarda kullanılabilir. 
Sofistike Ancak, Eksantrik bir Little Bit arıyorsunuz Cep Sandalye Pocket Sandalye
Tasarımı benzersiz ve eksantrik. Bu yenilik değerleri anlayan bir hikayenin parçası yapar.Şimdi, nasıl test hakkında? Kendini arka oturma ve rahatlatıcı, iyi bir kitap okuma ve çay harika bir fincan zevk düşünün. Cep Sandalye iyi görünüyor değil sadece, ama aynı zamanda iyi hissettiriyor. Bu konuda en iyi şey, aslında her yerde uyuyor olmasıdır. Eğer Cep Sandalye satın almak için arıyor halinde, bunu bulabilirsiniz burada .
Sofistike Ancak, Eksantrik bir Little Bit arıyorsunuz Pürüzsüz Detay Pocket Sandalye
Sofistike Ancak, Eksantrik bir Little Bit arıyorsunuz Cep Sandalye Detay Pocket Sandalye
Tepkiler:

YAZAR HAKKINDA

İlgili İçerik

 
Top